Praktyki studenckie

Program praktyk Agencji MAart skierowany jest do studentów językoznawstwa, filologii, lingwistyki lub podobnych specjalizacji, którzy chcieliby się rozwijać w dziedzinie tłumaczeń i wiążą z tą branżą swoją ścieżkę kariery. Jest to unikalna możliwość poznania zasad obowiązujących w pracy związanej z usługami tłumaczeniowymi oraz zdobycia cennego doświadczenia i praktycznej wiedzy pod opieką profesjonalistów- jest to coś, czego w Twoim CV będą szukać przyszli pracodawcy.

W ramach 160 godzin praktyk w naszym biurze oferujemy studentom naukę pracy w środowisku tłumaczeniowym, szkolenia z zakresu obsługi nowoczesnych narzędzi CAT, możliwość poznania procesu weryfikacji oraz intensywne szkolenia wewnętrzne skupiające się na ćwiczeniach praktycznych i rozwijaniu umiejętności przydatnych w pracy tłumacza. Praktyki są bezpłatne, po ich ukończeniu student otrzymuje zaświadczenie o odbyciu praktyk wraz z oceną Project Managera.

Staż

Zapraszamy na staż absolwentów lub studentów co najmniej 5 roku wydziałów filologii oraz lingwistyki stosowanej. Kwalifikacja do odbycia stażu następuje na podstawie próbki tłumaczenia wykonywanej w biurze Agencji MAart. Oferujemy bezpłatny staż próbny w wymiarze 160 godzin, a po jego pomyślnym zakończeniu – płatny staż na kolejne 3 miesiące.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy: