Agencja MAart (jedno z największych biur tłumaczeń w Polsce, specjalizujące się w realizacji dużych projektów dla korporacji i instytucji rządowych) zdecydowała się na wdrożenie kompleksowego, zintegrowanego rozwiązania wspomagającego procesy zarządzania: Microsoft Business Solutions Great Plains Standard i Logotec CRM9000® Web Edition.

Jest to pierwsza wspólna sprzedaż Standardu, jak i CRM9000 w ramach budowanej przez Great Plains Polska sieci partnerskiej. Wdrożenie przeprowadzi firma Internet Solutions and Systems – autoryzowany partner systemu Great Plains Standard i Logotec CRM9000.

Firma wybrała nowoczesne, zintegrowane rozwiązanie, złożone z dwóch odrębnych, ale całkowicie kompatybilnych systemów: Microsoft Business Solutions Great Plains Standard oraz Logotec CRM9000® Web Edition. Co istotne, jest to pierwsza wspólna sprzedaż Standardu i CRM-a w ramach rozbudowywanej sieci partnerskiej Great Plains Polska.

Agencja MAart Sp z o.o. powstała w 1991 roku i obsługuje głównie korporacje, administrację rządową oraz instytucje unijne. Od 1994 roku działa również MAart Language College oferujący profesjonalne kursy językowe dla korporacji i instytucji rządowych.

Agencja zapewnia kompleksową obsługę w zakresie tłumaczeń, zwłaszcza w takich dziedzinach, jak: prawo przedsiębiorstw, akty prawne Unii Europejskiej, finanse, bankowość, taryfy celne, CRM, ochrona środowiska, audyt finansowy, zarządzanie, zarządzanie zasobami ludzkimi, księgowość, konsulting, IT, ekonomia, rolnictwo, administracja, medycyna, farmacja oraz przemysł.